III edycja Międzyszkolnego konkursu florystycznego ,,Wystrojone Święta”

16 grudnia 2022 r. w naszej szkole odbyła się III edycja Międzyszkolnego konkursu florystycznego ,,Wystrojone Święta” skierowanego do uczniów ósmych klas szkół podstawowych. Udział wzięły drużyny z siedmiu olsztyńskich placówek: SP 2, SP 7, SP 14, SP 15, SP 25, SP 29, SP 30 oraz trzy drużyny ze szkół z Iławy, Dobrego Miasta i Rumianego. W przyjemnym nastroju, w atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia powstawały piękne choinki. Uczestnicy wykazali się dużym poczuciem estetyki i zdolnościami manualnymi. Pomocą służyły im również uczennice z klasy 2a/g w roli śnieżynek. Na uczestników i ich opiekunów czekał także słodki poczęstunek oraz krótka ,,wycieczka” po naszej szkole. Jury na zwycięzców wytypowało następujące drużyny:

Miejsce I – SP nr 1 w Iławie

Miejsce II – SP nr 29 w Olsztynie

Miejsce III – SP nr 25 w Olsztynie

W konkursie zostały przewidziane cenne nagrody dla wyróżnionych drużyn oraz drobne upominki dla pozostałych uczestników i opiekunów. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i już teraz zapraszamy na kolejną edycję konkursu za rok.

 

Skip to content