• Bez kategorii

Tydzień Techniczny 2016

Tydzień Techniczny

 

W  dniach 14.03.- 19.03.2014r w Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie odbył się Tydzień Techniczny, a w jego ramach – Dni Otwarte (18-19.03.2016 r.).

 

 

 

W tym czasie uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w wielu spotkaniach z udziałem przedstawicieli wiodących firm budowlanych, sanitarnych, drzewnych i geodezyjnych. Brali  również w szkoleniach i warsztatach, na których zaprezentowane zostały nowoczesne materiały i technologie. Odbyły się pokazy umiejętności praktycznych naszych uczniów oraz prezentacje multimedialne. W czasie Tygodnia Technicznego miały miejsce różnorodne konkursy zawodowe, w których młodzież ZSB wykazała się wysokim stopniem wiedzy i umiejętności np. w posługiwaniu się językiem obcym zawodowym.

W Tygodniu Technicznym naszą szkołę odwiedziły firmy: WIM, CEKOL, BEKO, Buszrem, Hettich, Wienerberger, Caparol, Keramzyt, Giacomini. Odbyły się również warsztaty komputerowe przeprowadzone przez przedstawiciela Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie oraz szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy. Nowością było szkolenie przygotowane przez Północną Grupę Narzędziową na narzędziach firmy Bosch, które odbyło się na zewnątrz szkoły.

Wszystkim firmom serdecznie dziękujemy.

 

 

 Zapraszamy do galerii zdjęć:

BEKO
BOSCH
Elewacja i Mam pomysł
HETTICH
konkurs drzewny
konkurs sanitarny
PIP
przedszkolaki w ZSB – „Zaczarowane drewno”

Skip to content